Hakkımızda

Plastik üretim sektöründe çevre, insan sağlığını dikkate alarak kaliteli üretim ve güvenli ticareti kendisine prensip edinen firmamız, saygınlığından ödün vermeden hizmete devam etmeyi amaç edinmiştir. Plastik üretim ve özellikle plastik profil üretimi alanında, gerek geniş ürün yelpazemiz, gerekse kalite güvence ve ticaret ahlakımızla iç ve dış piyasada sektörü omuzlayan lider bir firma haline gelmektir.
Hakkımızda
GOLD PLASTİK
Hakkımızda

1996 yılında farklı bir isim adı altında profil kalıp imalatına giren firma, 1998 yılında mobilya sektörüne aksesuar profil üretimine başlamıştır. 2000 yılında GOLD PLASTİK ismini alan firma, 2001 yılında raf sektöründe kullanılan profil etiketlik ürünleriyle yoluna hız kesmeden devam etmektedir. Raf sektöründe her renk ve model profil üretimi yaparak aylık 800 ton hammadde işleme kapasitesine sahiptir.

GOLD PLASTİK anonim şirket 2006 yılında Türkiye’de ilk plastik çamaşır kurutmalığını, 2017 yılında dünyanın ilk ve tek demonte plastik market arabasını, 2018 yılında da Türkiye’nin 150 litre kapasiteli demonte plastik market arabasını üretmiştir. Ürün yelpazesini her geçen yıl artıran firma, 2018 yılında metal market arabası imalatına başlayarak dünya piyasasında adından söz ettirmiştir.

34 ülkeye ihracat yapan GOLD PLASTİK, temiz çevre ve insan sağlığını ilke edinerek kaliteli ürün ve sürdürülebilir üretim vizyonuyla, iç ve dış piyasada sektörün önemli isimlerinden biri olmuştur.